Komu je táto prázdninová výzva určená? Všetkým členom 16. zboru sv. Filipa Neriho v Trnave.
Čo je tvojou úlohou? Splň si voľný programový modul Potulky Slovenskom. Vyber si z troch kategórií (Hradný kastelán, Objaviteľ dedičstva a Nadšený divák) tú, ktorá ťa najviac láka, alebo si plň všetky naraz. Navštevuj hrady, rozhľadne, jaskyne, divadlá a ďalšie pamiatky, zaujímavosti či podujatia s rodičmi alebo kamarátmi. O každom navštívenom mieste si urob krátky záznam do skautského zápisníka a pridaj aj fotku alebo nákres. Presné podmienky splnenia Potuliek Slovenskom nájdeš na www.skauting.sk/skauti/program/volne-programove-moduly/potulky-slovenskom alebo v knižke Odborky.
Dokedy „Dobrodružná geografia 6“ potrvá? Do prvej oddielovky v septembri, na ktorú si treba zápisníky priniesť. Vyhodnotenie a udelenie nášiviek bude na Otvorení skautského roka.
Môžem niečo vyhrať? Áno! Všetkých, ktorí si splnia aspoň jednu kategóriu, čaká víkendová výprava. A najusilovnejších ešte špeci ceny.
Hor sa do toho!
Vaši oddieloví vodcovia 😉

Categories: Zborové akcie