Na záver cezročnej činnosti našich oddielov sme v nedeľu 26.6. ako zbor podnikli veľkú výpravu – až do praveku. Vhodné miesto pre začiatok cesty sme našli pri Malom Dunaji, kde sme našli skamenelinu trilobitu.
Aby sme to všetko dobre zvládli, veľa sme vložili do prípravy – posilnili sme ducha pri sv. omši a potom aj telo piknikom 🙂 Pri nástupe oddielov sme sa podelili o zážitky uplynulého roka. Zaspomínali sme si tiež, ako sa kedysi štyria chlapci vydali na drevenej loďke proti prúdu času v legendárnom príbehu Cesta do praveku. Aj my sme zatúžili stať sa členmi odvážnej expedície…
Vydali sme sa na plavbu, na ktorej sme museli čeliť mnohým nebezpečenstvám. Pred krokodílmi nás zachránilo len tak-tak malé svetielko lampáša. Zhora na nás zaútočili vtákojaštery. Len odvaha a kamarátstvo nás udržali nad hladinou.
Bol si tam a chceš si zaspomínať? Alebo sa tam chceš nachvíľu preniesť s nami a „nakuknúť“ čo sa tam dialo? Skús cez tieto fotky a videjká 😉

Categories: Zborové akcie